Yanmayan Çelik Kasalar ile Evraklarınız Güvende

Yanmayan Çelik Kasalar ile Evraklarınız Güvende

Çelik kasalar sayesinde özel eşyalarımızı koruma altına gönül rahatlığı ile alabiliyoruz. Çelik kasaların güvenliği de kalitesine göre değişim göstermektedir. Günümüz koşullarında artık çelik kasa üretiminde de değişimler söz konusudur. Değişen üretim sistemlerinde artık dayanıklılığa çok önem verilmektedir. Doğal olaylar nedeniyle oluşabilecek güvenlik açıklıklarını önlemek amaçlı, özel üretimli kasalar piyasada yerini alıyor. İş yerinizde veya evinizde bulunduracağınız bu kasalar sayesinde değerli eşyalarınız güven altına alınmaktadır. Bu özel üretimli çelik kasaların içerisinde, yanmayan çelik kasalar da mevcuttur. Özellikle ticari hayattın getirdiği sorumlulukla, yanmayan çelik kasalar ile evraklarınız güvende.

Ticari Kullanıma Uygun Yanmayan Çelik Kasa

Ticari hayatın koşul ve şartlarına uygun üretimli çelik kasalar ile değerli eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Ticari kullanıma uygun yanmayan çelik kasa sayesinde olası yangın durumunda, ticari değeri yüksek olan eşyalarınız, yanma riskinden uzak tutulmaktadır. Çelik kasaların üretiminde daha fazla güvenirlik, sağlamlık ve dayanırlık dikkate alınmaktadır. Ticari kullanıma uygun yanmayan çelik kasa, sağlam dış yüzeyleri ve güçlü çelikleri sayesinde çok yüksek ısıya kadar dayanırlık göstermektedir. İleri teknoloji ile üretilen çelik kasalar, su geçirmez, kurşungeçirmez, matkap ve elektrikli testere gibi elektronik cihazlara karşı da önemli ölçüde sağlamlık ve direnç göstermektedir. Çelik kasaların içersin de ki değerli eşya ve evrakların zarar görmesini engellemek, firmamızın temel önceliğidir.

Yanmayan Çelik Kasa Fiyatları

Çelik kasa fiyatları talep ettiğiniz özelliklere göre değişim göstermektedir. Firmamız, oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Firma olarak; Ev Tipi Kasalar, Ofis Tipi Kasalar, Ticari Çelik Kasalar, Evrak Kasaları, Otel Kasaları, Laptop Kasaları, Sertifikalı Kasalar gibi seçenekler ile hizmet sunmaktayız. Bu seçenekler arasında fiyatlar da değişim göstermektedir. Her bir ürünümüz ayrı bir değere sahiptir. Çelik kasa boy seçenekleri; küçük boy, orta boy, büyük boy ve mega boy çelik kasalarımız bulunmaktadır.  Anahtarlı ve elektronik şifreli yangına dayanıklı çelik kasalar ile değerli eşyalarınız muhafaza altındadır. Yanmayan çelik kasa fiyatları ortalama 939 TL – 8260 TL arasında değişim göstermektedir. İndirimli çelik kasalarımız da mevcuttur.

 

Yorum yapın