Yale Kasa Kullanımı Ve Güvenlik Seviyesi

Yale Kasa Kullanımı Ve Güvenlik Seviyesi

Yale Kasa modellerine bakıldığında genel olarak farklı donanımlarla özel güvenlik imkanlarının bir arada olduğu görülmektedir. Kasa tipi ve güvenlik seviyelerine bağlı olarak değişik şifreleme özellikleri Yale kasalarında bulunmaktadır. Yale kasa şifreleme işlemleri gerçekleştirildiğinde güvenliğin maksimum düzeyde gerçekleştiği görülmektedir. Yeni kasalar kullanım talimatları dikkate alınarak şifreleme işlemine tabi olmaktadırlar. Şifre belirleme işlemi için öncelikle kasanın açılması gerekmektedir. Bunun için sırayla; ‘Enter + Belirlenen Şifre + Anahtar tuşu’ işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu adımları takip ettikten sonra kasa hemen açılmaktadır. Sonrasında da Enter tuşuna basılması sureti ile 3 sayısının tuşlanması gerekmektedir. Bu işlem sonrasında ekranda ‘Set Code’ görüntülenmektedir. Bunun görünmesinin ardından yeni şifrenin girilmesi gerekmektedir. Şifrenin girilmesinin ardından anahtar tuşuna basılmalı ve sonrasında şifre tekrarı yapılmalıdır. İşlemin başarılı olması ekranda ‘Good’ ibaresinin görülmesiyle anlaşılmaktadır.

Yale Kasa Güvenli Mi?

Dünya çapında sıklıkla tercih edilen Yale kasa standartlara uygun biçimde tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı ve yüksek güvenlik standartları ile farklı modelleri ile kişilere özel şifreleme imkanı sunmaktadır. Parmak izi teknolojisi kullanılarak geliştirilen kasa şifrelemesinin birçok modeli bulunmaktadır. Yale kasa modellerinde küçük boylar en fazla ilgi görenler arasında yer almaktadır. Kasa şifreleme işlemleri de oldukça kolay yapılabilmektedir. Güvenlik ihtiyaçlarına uygun donanımlarla geliştirilmiş olan Yale kasa modelleri uygun fiyatlarla tüketicilerine sunulmaktadır. Dünya çapında akla gelen ilk marka Yale kasalar şifreleme konusunda da birçok avantaj sunmaktadır.

Kasaların şifreleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında son derece dikkatli olunmalıdır. Klasik ve çabuk çözülebilecek şifrelerin tercih edilmesi sonrasında ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle belirlenen şifrenin belli aralıklarda değiştirilmesi de gerekmektedir. Yale kasaları sağlam yapıları ve başkalarının şifre girmesi halinde haber veren sisteme sahip özel kasa modelleridir. Son derece güvenli olan Yale Kasa modelleri özel testlerden geçtikten sonra yüksek güvenlik garantisi ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Kampanyalı ve indirimli fiyat avantajlarından yararlanmak için uzmanlardan destek alarak hareket edilmesi önerilmektedir. Yale kasa modelleri şifreleme ve kullanım kolaylığı yüksek olan son teknoloji tasarımlardan oluşmaktadır. Kolay montaj edilme özelliği, maksimum güvenlik sağlayan aksamları ile güvenlik sertifikasına sahip olan kasalar uygun fiyat seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Yorum yapın