Yale Çelik Kasalar Güvenilir Mi?

Yale Çelik Kasalar Güvenilir Mi?

Bir Dünya markası olan Yale, ülkemizde en çok kullanılan çelik kasa markaları arasında yer almaktadır. Yale Çelik Kasalar Güvenilir Mi ? Diye soruyorsanız sorunuza yanıtı burada bulabilirsiniz. Değerli eşya ve evraklarımızı, iş yerlerimizde bulunan günlük paraları ve evrakları güvenle muhafaza edebileceğimiz Yale çelik kasalar bir çok modelden oluşmaktadır.

Yale Çelik Kasalar Güvenilir Mi?

Yale Çelik Kasalar Dünya genelinde tercih edilmesinin genel sebeplerinden biri sertifikalı kasalar olmalarıdır. Hırsızlık girişimlerine karşı dayanıklı olup, yangın tehlikesine karşı evraklarınızı ve değerli eşyalarınızı korur. Sertifikalar iki kategoriye bölünmektedir bunlar şöyledir ;

Güvelik Sertifikalı Yale Kasalar

Güvenlik sertifikasına sahip olan YSM Serisi kasalar hırsızlık girişimlerine karşı dayanıklıdır. Ola ki bir hırsızlık girişiminde hırsızların ilk yapacağı şey kasayı açmak olacaktır. Fakat Yale kasalar hırsızlık girişimlerine karşı dirençli oldukları için kapakları delinmeye ve kesilmeye karşı dirençlidirler. Hafif olduklarına bakmayın güvenlik sertifikalı kasalar isterseniz zeminden ya da sırttan zemine, duvara monte edilebilmektedir. Monte için gerekli vidalar kasa içerisinde yer almaktadır. Yale YSM serisine ait kasaların şifreleme sistemleri elektronik + anahtarlı şeklindedir.

Yale Ev Tipi Motorlu Sürgülü Çelik Kasa YSM/250/EG1

YSM/250/EG1

Genellikle ev ortamlarında kullanılan YSM/250/EG1 Çelik kasa 16,5 Kg olup güvenlik sertifikalıdır. Kasanın kapağı delinmeye ve kesilmeye karşı dirençlidir. Dış ölçüleri 25x35x31,5 olup iç ölçüleri 24×34,5×31,5’tur. Kasa içerisinde bir adet çıkarılabilir raf ve ışık sistemi bulunmaktadır.

Yangın Sertifikalı Yale Kasalar

Yangın sertifikasına sahip olan Yale YFM Serisi kasalar yangın tehlikelerine karşı kasa içerisinde bulunan değerli evrak eşyalarınızı 1 saat boyunca 1000° sıcaklığa karşı koruyacaktır. Ayrıca kasanın hırsızlık girişimlerine karşı kaldırılıp götürülmesini engellemek için zemininde bulunan montaj delikler sayesinde YFM Serisi kasaları monte edebilirsiniz. YFM Serisine ait olan kasaların şifreleme sistemleri dokunmatik ekranlı dijital ekranlardan oluşmaktadır.

Yale Ekstra Büyük Boy Yangın Sertifikalı Çelik Kasa YFM/520/FG2

YFM/520/FG2

YFM Serisinin en çok tercih edilen modeli arasında yer alan YFM/520/FG2 Dokunmatik şifre paneline sahip ve kasa içerisinde bir adet çıkarılabilir ve ayarlanabilir raf bulunmakta. YFM 520 Yangın sertifikalı olup yangın esnasında evrak ve eşyalarınızı 1 saat boyunca 1000° sıcaklığa karşı koruyacaktır.

“Yale Çelik Kasalar Güvenilir Mi?” üzerine bir yorum

Yorum yapın