Yale Çelik Kasa Fiyatları

Yale Çelik Kasa Fiyatları

Türkiye’nin ve Avrupa’nın yakından tanıdığı yale markasına ait çelik kasalar kullanılan son teknoloji ve kaliteli çelik aksamıyla kullanıcılarına güven veriyor. Fazla çeşit ve ebatları bulunan Yale çelik kasa fiyatları oldukça uygun. Marka güvenilirliği ile uygun fiyatlara çelik kasa sahibi olabilirsiniz.

Tüm Yale çelik kasa modelleri son teknolojilerle donatılmış olup, sağlamış olduğu farklı güvenlik özelliklerine sahip olan her çelik kasa ihtiyacı olan kişilere hitap eden çelik kasa markasıdır. Modeller arasında Laptop tip, ev tipi, ofis tipi gibi ortamlarda kullanılabilen modeller bulunmaktadır. Ayrıca Yale kasalar sertifikalı kasalardan oluşmaktadır.

Yale çelik kasa modelleri arasında YSM serisine ait olan kasalar kullanıcılarına yüksek güvenlik sunuyor. Güvenlik sertifikalı olan YSM serisi kasaların kapakları delinmeye ve kesilmeye dirençli olup hırsızlık girişimlerine karşı dayanıklıdırlar. Bu seride farklı ebat ve ağırlıklarda 4 model kasa bulunmaktadır.

Yale Çelik Kasa Modelleri

YLM/200/EG1 Laptop tip kasa olup elektronik + anahtar şifrelidir. Kasa kapağı motorludur. Şifre girildiğinde kasa kapağı otomatik şekilde açılmaktadır. Ayrıca kapağında karanlık ortamda kullanmanız durumunda ışık bulunmaktadırç içerisinde laptop bilgisayarınızı muhafaza edebilirsiniz. Geniş alanı sayesinde sadece laptop ile sınırlı kalmayıp değerli evrak ve eşyalarınızı da muhafaza edebilirsiniz. Kasa sırt ve zemininde bulunan montaj delikleri sayesinde kasanızı montaj edebilir ve ekstra bir güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Yale Çelik Kasa Modelleri

YSM/250/EG1

Küçük çelik kasa ihtiyacınız varsa içerisinde günlük para, değerli eşya muhafaza etmek istiyorsanız YSM 250 EG1 çelik kasa ihtiyacınızın fazlasını karşılayacaktır. Güvenlik sertifikalı olması ayrı bir güvenlik önlemidir. Hırsızlık girişimlerine karşı kasanın ön kapağı dirençlidir. Kesilmeye ve delinmeye karşı dayanıklıdır. Son teknoloji şifreleme sistemi bulunan ysm 250 çelik kasa üzerinde anahtar + elektronik şifre bulunmaktadır. İstenirse sadece elektronik şifre kullanılabilmektedir.

Yale Çelik Kasa Modelleri

YSM/400/EG1

Ev ortamında ya da ofis ortamında günlük muhafaza etmek istediğiniz para, değerli eşya ve evraklarınızı YSM 400 EG1 ile muhafaza edebilirsiniz. Güvenlik sertifikalı olan YSM 400 çelik kasa kapağında kullanılan çelikler sayesinde kesilmeye ve delinmeye karşı dirençlidir. Kasa üzerinde elektronik + anahtar şifreleme bulunmaktadır. Kapağı ise motorlu sürgülüdür şifre girildiğinde otomatik açılmaktadır.

Yale Çelik Kasa Modelleri

Yorum yapın