Şifreli Para Kasaları Ne Kadar Güvenli?

Şifreli Para Kasaları Ne Kadar Güvenli?

Yüksek teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler sayesinden şifreli para kasalarında da güvenlik zirveye ulaşmıştır. Para kasaları artık yüksek düzeyde teknolojik gelişmeler ile üretilmektedir. Gelişen ve yenilenen teknoloji, kasaların üretim sistemlerinde de yerini almaktadır. Geleneksek eski tip kasaların yerini dijital ekranlı ve elektronik şifreli para kasaları almıştır. Şifreli para kasaları ne kadar güvenli olduğunu, anahtar dışında oluşturulan güvenlik duvarları sayesinde görmekteyiz.

Şifreli para kasaları farklı boy ve ebatlarda üretilmektedir. Kullanacağınız alana göre sabitleme yapılmaktadır. Ağırlıkları tercihinize bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ev Tipi Şifreli Kasalar, Ofis Tipi Şifreli Kasalar, Şifreli Ticari Çelik Kasalar, Şifreli Evrak Kasaları, Şifreli Otel Kasaları, Şifreli Laptop Kasaları ve Şifreli Sertifikalı Kasalar gibi birçok alternatif sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde, Kale, Nato Safe, Set Çelik, Valberg, Yale gibi girişiminde öncü markaları barındırmaktadır.

Kaliteli Şifreli Para Kasalarını Tercih Edin !

Şifreli para kasaları özel renk ve tasarımlarıyla evi18nizde veya ofisinizde gizlilik kolaylığıyla yerini almaktadır. Şifreli para kasaları ne kadar güvenli olduğunu kurşungeçirmez, levye, maymuncuk, matkap, kriko, oksijen kaynağı ve elektrikli testere gibi elektronik cihazlara karşı sağlam ve dayanıklı duruşuyla ispatlamaktadır. Deprem ve yangın gibi afetlere karşı dayanırlık göstermektedir. Yüksek sıcaklığa ve aşırı suya karşı dirençlidir.

Şifreli para kasalarında şifre oluşturma işlemleri de oldukça kolaydır. Şifre oluşturma ve değiştirme işlemleri adım adım kullanım kılavuzunda anlatılmaktadır. Şifrenizi unuttuğunuz anda ise, size verilecek özel anahtarlarla şifre sıfırlama ve yenileme işlemleri kolayca yapılmaktadır. Şifreli para kasalarına şifrenizi kolaylıkla girmeniz için, LCD dijital ekranlarda özel aydınlatma sistemi kullanılmaktadır. Şifrenizi karakter ve sayılara göre belirleyebilirsiniz. Ayarlanabilir sessiz çalışma modu vardır. Pil bitimi yaklaştığında düşük pil uyarısı yapılmaktadır. Ekranda görünen şifreyi gizleme olanağı sunulmaktadır. Duvara ve zemine çelik dübelli vidalar ile monte edilebilir. Yüksek düzeyde güvenirlik tercih edenlere, Motorlu Sürgülü Çelik Para Kasası veya Motorlu Şarjlı Çelik Para kasası da önerilebilir. Şifreli para kasaları ne kadar güvenli olduğu konusunda şüpheniz olmasın. Maddi ve manevi kıymetli varlıklarınızı şifreli para kasalarında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Yorum yapın