Ofis Tipi Çelik Kasa Fiyatları

Ofis Tipi Çelik Kasa Fiyatları

Birikim amaçlı bekletilen paraların saklanması için en ideal yerler bankalardır. Bankalar devlet güvencesinde olduğundan dolayı farklı bir yol veya yer aramaya ihtiyaç bırakmamaktadır. Fakat ofiste çok önemli evrakların saklanması, acil durumlar için gerekli bir miktar paranın ve şirketin önemli malzemelerinin saklanacağı güvenlikli bir şeye ihtiyaç vardır. Ofis tipi çelik kasalar tam da burada ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermektedir. Şirket sahipleri ofislerinden evrak, malzeme ve parayı gönül rahatlığı ile koyabilecekleri kasaları ciddi oranda kullanmaktadır. Kasalar çeşitli olduğundan çelik kasa fiyatları da markadan markaya değişmektedir. Markaların kasalara yerleştirdiği özellikler farklı olduğundan ödenmesi gereken fiyatlar da değişmektedir. İhtiyaca göre farklı ölçülerde üretilen kasalar değerli eşyaları koruduğundan çok değerlidir.

Masa Altına Uygun Çelik Kasa Fiyatları

Farklı markalar farklı özelliklere sahip kasalar üretmektedir. Boyut olarak değerli evrak, CD, DVD, dosya gibi malzemelerin kullanılabileceği birçok rafa sahip ve ayarlanabilir raf özelliği bulunan kasalar bulmak mümkündür ki bu kasaların bazıları duvara monte edilirken bazıları masa altına yerleştirilebilmektedir. Ofislerde büyük ebatlara sahip ürünlerin kullanımı için büyük alanlar gerekeceğinden çok fazla tercih edilmemektedir. Uzun yıllar sorunsuzca kullanabilecek, sertifikalı, her türlü hırsızlığa karşı güvenlik önlemli ve dayanıklı masa altı kasaları daha çok tercih edilmektedir. Hem kullanım açısından da daha rahat olan bu çelik kasa fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Ofis tipi sürgülü çelik kasalar olduğu gibi yangın ve güvenlik sertifikalı modeller de bulunmaktadır.

Çelik kasa fiyatları 265,00 TL’den başlayıp 20 bin TL’ye ve daha yukarı fiyatlara kadar çıkan fiyatlara sahip olan modeller ve çeşitleri bulmak mümkündür. Delici aletlere, yangın ve diğer hırsızlık usullerine dayanıklı olarak üretilen kasalarda 3mm kalınlığında çelik bariyerler bulunmaktadır. 3 hareketli 3 hareketsiz kilit sisteminin olduğu modellerde kilitlerin hiç biri diğer kilidi kesinlikle açmadığından oldukça güvenliklidir.  600 dereceye kadar yükselebilecek ısıya dayanıklı olan çelik kasalar bu ısıya en fazla 2 saat kadar dayanabilmektedir. Depreme ve her türlü darbeye karşı dayanıklılığı bulunan ürünlerde iç duvar kalınlığı genellikler 2 milimetre iken dış duvar kalınlığı ise 3 milimetre olmaktadır. Avrupa Normlarına uygun olarak üretilmiş olan çelik kasalarda dolgu malzemesi olarak beton kullanılmaktadır.

 

Yorum yapın