Motorlu Sürgülü Yale Çelik Kasa Modelleri

Motorlu Sürgülü Yale Çelik Kasa Modelleri

Değerli evrakları, mücevherleri ve paraları saklamak için insanlar evlerinde, otellerinde ve ofislerinde fazla yer kaplamayan kasaları tercih etmektedirler. Yangından, darbe ve kesici aletlere karşı dayanıklı özel güvenlik sistemleri ile donatılmış Yale çelik kasa en fazla kullanılan ürünler arasındadır. Modeller kullanılacağı alana göre özel ebatlar ile üretilmektedir. Masa altına, dolap içine veya duvara monte edilen modellerin ağırlıkları 10 kilogram ile 35 kilogram arasında değişmektedir. Kasayı evinde kullanmak isteyenlerin seçebileceği ev tipi kasalar 17 ilde 25 santimetre arasındadır. Bu ebatlardaki çelik kasalar ev, ofis ve otel gibi her alana monte edilebilmektedir. Fakat ofislerde biraz daha büyük boyutlardaki ürünler daha kullanışlı olduğundan 26 cm ile 40 cm arasındaki modeller ofisler için daha idealdir.

Ev ve ofislerde kullanılacak modellerin saklanabilir modelde olması önemlidir. Ayrıca saklanması kolay olan Yale çelik kasa çeşitlerinde anahtarsız şifreli kilitler kullanılmaktadır. Bu anahtarsız kilitlerde 3 veya 8 karakterli şifre ancak kilidi açmaktadır. 3 veya 8 karakterli şifreyi de hırsızların bulması, bulup da kasayı açması oldukça zordur hatta imkansızdır. Anahtarsız motorlu sürgülü sistem diğer çelik kasa modellerine göre daha güvenlikli olduğundan daha sıklıkla tercih edilmektedir. Motorlu sürgülü Yale çelik kasa çeşitlerinde kişiye özel şifre ve parmak izi sistemi ile çalışan modeller de bulunmaktadır. Kişiye özel parmak izi sistemi ile çalışan çelik kasaların şifresi 3 defa arka arkaya yanlış girildiğinde fabrika ayarlarına dönerek bloke etmekte ve kendini güvene almaktadır.

Şifreli ve Elektronik Şifreli Yale Çelik Kasa

Şifreli ve elektronik şifreli Yale çelik kasa çeşitlerinde kişiler şifresini kendileri dijital veya manuel olarak belirleme şansına sahip olmaktadır. Bu modellerde kasanın tasarımı, kalınlığı, derinliği ve genişliği modele göre değişmektedir. Ürünlerin fiyatları da kasanın iç bölümü ve dış bölümleri arasındaki boyut farkına ve ürünün boyutuna göre değişip bu şartlar dikkate alınarak belirleme yapılmaktadır. Bir bilgisayar boyutunda olan motorlu sürgülü bir çelik kasada kullanılan özellik ile büyük boy yangın sertifikalı ürünlerde kullanılan materyaller değişiklik gösterdiğinden fiyatların aynı olması beklenemez. Yale çelik kasalarda yangın ve güvenlik güvencesi olduğundan kullanıcılarının güvenini almıştır. Yangının olduğu ortamda 1 saat boyunca yüksek ısıya dayanmaktadır. Kolay ayarlanabilir şifresi, ekstra bozuk para ve anahtar çekmecesi, LCD ekranı ve kolay kullanımı ile şifreli ve elektronik şifreli kasaları değerli eşyalarınız için tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın