Küçük Kale Kasa Modelleri

Küçük Kale Kasa Modelleri

Genel olarak bakıldığında evlerde kullanılmak için üretilen ergonomik boyutlardaki küçük Kale kasa modelleri mücevher, altın, para gibi değerli eşyaları güvence altına almak için kullanılmaktadır. Yanı sıra değerli evraklar, pasaport ve tapu gibi önemli belgeler de bu kasalarda rahatlıkla muhafaza edilebilmektedir. Farklı boyları ve kullanışlı olma özellikleri ile garantili yapıda satışa sunulmaktadır. Eşyaların saklanması için evde rahatlıkla kullanılabilecek olan kale kasa modelleri dijital olma özellikleri ile de fazlası ile tercih edilmektedir. Şifreli kasa modelleri yarı otomatik, Laptop tipi ve motorlu şarjlı Laptop tipi kasalar elektronik şifreleme yöntemleri ile fazlası ile tercih edilmektedir. Duvar kasaları da bu tür modeller arasında yer almaktadır. Korunaklı yapısı ve çelik materyal kullanılarak imal edilmesi sayesinde üstün güvenlik saplamaktadır.

Küçük Kale kasa modelleri için kullanım özellikleri, materyal bilgileri, şifre oluşturma seçenekleri, hakkında detaylı bilgi alınması da mümkün olmaktadır. Yanı sıra manuel ya da otomatik açılma seçenekleri ile satın alınabilen kasalar için istenildiği gibi şifre belirlenebilmektedir. Küçük kasa çeşitleri ortalama 10 kilogram ağırlığında olmaktadır. Ürün yükseklik, genişlik ve derinliği incelenmesinin ardından ortama uygun olması halinde satın alınabilmektedir.

Kale Kasa KK 300

kale kk 300

Küçük çelik kasa modelleri arasında yer alan Kale kasa KK 300 modeli ev tipi kasa kategorisinde yer almaktadır. Birçok müşterinin tercih ettiği bu tip evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Evlerde bulunan değerli eşyaların korunması için kullanılabilen bu model ile ciddi bir koruma sağlanması mümkün olmaktadır. 30x40x23 ölçülerine sahip olan KK 300 modelinin ağırlığı 40 kg’dır. Bu tipin sırt kısmında bulunan montaj delikleri sayesinde kasanın duvara monte edilmesi mümkün olmaktadır. İstenilen yere monte edilebilen kasanın iç ölçüleri ise 27x37x16’dir. Rafı bulunmayan modelin iç kısmı bordo kadife ile kaplı olmaktadır. Kale kasalarda mevcut gövde ve kapak içerisinde özel çelik ve kromlar yer almaktadır. Bu durum hırsızın kasa açmasını imkansız hale getirmektedir. Yapılan araştırmalar neticesinde hiçbir hırsızın Kale kasa modellerini açtığına rastlanmamıştır. Bu önemli başarı markanın en önemli referansı olmaktadır. Kale KK 300 modeli çelik aksamlı bir tür olup 5 yıl garantisi bulunmaktadır.

Yorum yapın