Kale KK 800 Çelik Kasa

Kale KK 800 Çelik Kasa

Kale çelik kasalar ev, ofis, ticari kullanımlar için üretilmektedir. Türkiye’de kategorisinin en iyisi ve en çok tercih edilen marka olduğunu çok iyi biliyoruz. En önemlisi de satış sonrası Türkiye’nin neresinde olursanız olun teknik hizmet alabilirsiniz. Kale Çelik kasalarını kasamerkezi.com.tr web sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kale KK 800 Çelik Kasa

kale kk 800 çelik kasa

Kale KK Serisinin çok tercih edilen modeli arasına yer alan KK 800 hem tasarımı ile hemde güvenliği ile alıcılarını büyülüyor. 620 Kg ağırlığında olan kk 800 hırsızlar tarafından alıp götürülmesi imkansız gibi bir şey. Gövdesinde duvarlarında ve kapağında c/30 beton, güçlendirilmiş çelikler bulunmakta olup toplam saç kalınlığı beton ile birlikte 7,50 mm ulaşmaktadır. Kasanın toplam gövde duvar kalınlığı 104,00 mmdir. Böylelikle kale kk 800 duvarları ve kapağı delinmeye ve kesilmeye karşı dirençlidir. 14 Yıllık kale bayisi tecrübemiz bulunmakta olup şu zamana kadar müşterilerimizden hırsızlar tarafından açılmış bir kale kasa duyumu almış değiliz.

Kasa iç kısımında iki adet raf bulunmaktadır. Kasa üzerinde standart olarak anahtar ve elektronik şifre bulunmaktadır. İstenirse sadece elektronik şifreli veya anahtar şifreli olarak üretilmektedir. Kale kasalar 5 Yıl çelik aksam, 2 Yıl elektronik ekipman garantilidir.

Yorum yapın