Kale KK 600 Fiyatı Ne Kadar?

Kale KK 600 Fiyatı Ne Kadar?

Her daim kasalar birçok değerli evrak ve parayı güvenle saklayabileceğimiz alanlar arasında yer almıştır. Kasa seçiminde birinci sınıf kaliteye sahip modelleri tercih ederek para ve para yerine geçen evraklarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Kasa alırken boyutu, özellikleri ve kalitesi gibi detaylara dikkat ederek sizde en ideal kasayı uygun fiyat seçenekleri ile alma şansını yakalayabilirsiniz. Kale KK 600 özelliklerine baktığımızda 60 cm yükseklikte olup, 50 cm genişlik ve 45 cm derinlikte olduğunu görüyoruz. Çelik kasaların hırsızlar için son derece uğraştırıcı olup, zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Sizde dayanıklı ve fonksiyonel özelliklere sahip bu kasayı tercih ederek değerli evraklarınızı gönül rahatlığı ile kasalarda saklayabilirsiniz.

Kale Kk 600 Özellikleri

Dış ölçülerine baktığımızda 60 x 50 x 45 cm ebatlarında olan Kale KK 600 ağırlık olarak ise 237Kg’dir. Fonksiyonel özellikleri ile yeni nesil kasalar son derece dayanıklı ve oldukça güvenlik özelliklerine sahiptir. Ek güvenlik özelliği istediğinizde siparişlerinizde bunu belirterek özel olarak sipariş vererek hayal ettiğiniz güvenli çelik kasalara sizde firmamızdan sahip olabilirsiniz. Gövde duvar kalınlığı 55,00 mm olması sayesinde hırsızlar için oldukça zorlayıcı ve dayanıklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca güvenliği artıran 3 yönde kilitlenebilen toplam 3 adet Ø 25 mm sürgü bulunmakta olup, sizde güvenle para ve para yerine geçen birçok eşya ve evraklarınızı çelik kasalarda güvenle saklayabilirsiniz.

Kale Kk 600 Fiyatı

Sizde değerli evraklarınızı saklamak için Kale KK 600 çelik kasayı tercih ettiğinizde firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Günümüzün en gözde ve güvenilir çelik kasalarına sizde sitemizden detaylı şekilde ulaşarak çelik kasa ve fiyatları hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi için ve çelik kasa özellikleri için tek yapmanız gereken 0 216 440 34 40 nolu telefonu aramaktır. Garantili hizmet kalitemizle sizde güvenle çelik kasa sipariş ederek evinizde ya da iş yerinizde değerli olduğunu düşündüğünüz evrak ve eşyalarınızı saklama fırsatını yakalayabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bize 7/24 ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

 

Yorum yapın