Kale KK 400 Çelik Kasa Güvenli Mi?

Kale KK 400 Çelik Kasa Güvenli Mi?

Kale tarafından üretilmiş olan bütün kasalarda olduğu gibi Kale KK 400 modeli de güvenlik testlerine sokulmuş ve dayanıklılığı test edilmiştir. Bu kasanın herhangi bir şekilde gizlice açılması mümkün değildir. Korunma açısından her şekilde güçlendirilmiş KK 400 isteğiniz dışında kesinlikle kullanıma kapalıdır. TS En tarafından KK 400 modelinin dayanıklılık seviyesine 10 üzerinden 9 verilmiştir. Uygunluk belgesinde bu durumu görebilirsiniz. Yaklaşık 150 kg olan ağırlığı sayesinde bile ne kadar güçlendirilmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Anahtarlı, elektronik, mekanik, parmak izli olacak şekilde dört farklı şifreleme seçeneği vardır. En güvenli olduğunu düşündüğünüz şifreleme yöntemini kullanabilirsiniz. Kasa duvarlarında koruyucu katman olarak C/30 beton kullanılarak çok dayanıklı hale getirilen KK 400’ün gövdesi tamamen C/30 betondan yapılmıştır. 55 mm gövde duvar kalınlığı sağlamlığını daha da artırmaktadır. Kesilme ve delinmeyi engellemek için kapak çelik ve kromlar ile güçlendirilmiştir. Görüldüğü üzere KK 400 gayet güvenli bir kasadır.

Kale KK 400 Çelik Kasa Montaj İmkanı

KK 400 modelini daha fazla koruma altına almak isterseniz montaj yapma imkanınız bulunmaktadır. 150 kiloya yakın ağırlığı sayesinde zaten hareket ettirilmesi oldukça zordur. Ancak tam anlamıyla rahat hissetmek isteyenler için montajlama işlemi yapılabilmektedir. KK 400 montajlama işlemi sayesinde hiçbir şekilde güvenliği kırılamaz hale gelir. Kale KK 400 çelik kasa modeli sadece yerden montaj yapılabilme imkanına sahiptir. Yandan veya kenarlarda montaj yapılamaz. Ancak yerden yapılabilir. Yerden montajın ne kadar dayanıklı ve güvenli bir montaj olduğu herkes tarafından bilinmektedir. KK 400 modelini alacaksanız ve montajlamak isterseniz bu işlemi yerden gerçekleştirmelisiniz.

Kale KK 400 Fiyatı

KK 400 çelik kasa modelleri içerisinde gerek şifreleme seçenekleri ile gerek yapımı sayesinde kazandığı dayanıklılık ile çok güvenli bir kasadır. Destekleyici özellikleri ile de oldukça kullanışlı olmaktadır. İstediğiniz korumaya bu kasa ile sahip olabilirsiniz. Kale KK 400 modeli çelik kasa ile ilgili fiyat bilgisi almak için 0216 440 34 40 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Gönderim ücreti de dahil olmak üzere bu numarayı arayarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum yapın