Kale Çelik Kasa Tercih Etmenin Nedenleri?

Kale Çelik Kasa Tercih Etmenin Nedenleri?

Kale çelik kasalar tamamen yüksek güvenlikli bir şekilde tasarlanmıştır. Dayanıklılığı ve kullanım yerlerine göre farklı boyutlardaki seçenekleriyle Kale Çelik Kasa tercih edilmesi faydalı olabilir. Kale çelik kasaların yerli üretim olması da oldukça dikkat çekerek ürüne olan güveni artırmaktadır. Zarar görmeden yıllarca kullanabileceğiniz kale çelik kasaların herhangi bir sorun çıkarması durumunda uzun yıllar teknik servis kullanma imkanınız sayesinde sorundan kurtulabilirsiniz. Değiştirilebilir şifre yöntemleri sayesinde istediğiniz şifreleme yöntemini tercih edebileceğiniz kasalar da Kale çelik kasaları tercih etmek için gösterilebilecek bir nedendir. Güçlendirilmiş duvarlar sayesinde Kale çelik kasalar herhangi bir soygun durumuna karşı tamamen güvenli olacak şekilde donatılmıştır. Ayrıca kullanacağınız yere göre ayrılan modeller sayesinde ev, ofis veya başka bir mekana uyacak özelliklerde bir çelik kasa mutlaka kale modelleri arasında yer alır.

Kale Çelik Kasa Garanti Koşulları

Kale marka çelik kasalar belirli bir süre boyunca yaşadığınız kasa sorunları için garanti kapsamı altında olurlar. Kale Çelik Kasa modellerinin hepsi elektronik olarak 2 yıl boyunca, çelik aksam olarak da 5 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır. Yani Kale marka kasalarda kendiliğinden meydana gelen herhangi bir elektronik arıza için 2 yıl boyunca garanti hakkınızı kullanabilirsiniz. Sorumlu firma olarak tamir işlemlerini yapıp kasanızı sağlam bir şekilde size göndermek için gerekenleri sağlarız. Çelik aksam olarak meydana gelebilecek herhangi bir sorunda, çelik kısımlarda meydana gelebilecek herhangi bir sorunda, firmamız tarafından size sunulan 5 yıllık garanti hakkı kapsamında ürününüzün onarılmasını isteyebilirsiniz. Sağladığımız garanti sayesinde güvenle çelik kasalarımızı kullanabilirsiniz.

Kale Çelik Kasa Hırsızlığa Karşı Önlemleri

Çelik kasalarımız betondan yapıldıkları için bir hırsızın zarar vermesi çok zordur. Kale Çelik Kasa modellerinin kapakları delinme ve kesilmeye karşı özel olarak güçlendirilmiştir. Ayrıca farklı şifreleme seçenekleri sayesinde açılması da oldukça zordur. Montaj yapılabilme işlemi sayesinde sabitlenerek hırsızlar tarafından götürülmesi de engellenir. Montaj yapılmasa bile Kale çelik kasaların yapılarından kaynaklanan ağırlıkları sayesinde kaldırılması çok zordur. Bu özellikleri sayesinde Kale kasalar hırsızlığa karşı tamamen güvenli ve donanımlıdır.

 

“Kale Çelik Kasa Tercih Etmenin Nedenleri?” üzerine 4 yorum

  1. Yıllar önce kale çelik kasa almıştım 10 yıl oldu ve halen kullanıyorum kaliteyi siz düşünün

  2. Kale KK 400 modelini kullanan var mı kasa içerisinde para değilde benim için değerli olan atalarımdan kalan yadigarlar var bunları muhafaza etmek istiyorum?

    • Merhaba Selahattin Bey, Kale KK 400 model kasa oldukça güvenilir bir kasadır ağırlığı 147kg olup dilerseniz montaj delikli olarak satın alabilirsiniz. Kasa gövdesinde beton kullanıldığını belirtmek isterim sadece elektronik şifreli olup hırsızları epeyce uğraştıran kasa tiplerinden. Araştırma yapmış iseniz piyasada 800 – 1500TL Arasında sözde 200-400kg arasında çelik kasalar bulunmakta bu kasaların gövdelerinde kum bulunmakta olup ağırlıkları aynı şekilde kum, deniz kumu, mermer tozundan sağlanmaktadır. Hırsızların kolaylıkla 1-3 dakika arasında açabildiği kasalardır.
      Saygılarımızla | Kasa Merkezi

Yorum yapın