Kale Çelik Kasa Modelleri

Kale Çelik Kasa Modelleri

Kale çelik kasa modelleri, değerli eşyalarınızı saklamak için türlü türlü çözümler aramanıza artık gerek yok. Günümüz teknolojisinde tasarlanan ve bütçenizi sarsmayan çelik kasa modellerinde ihtiyacınıza uygun olanı seçmeniz yeterlidir. İsteklerinize göre şekillenen bu kasa modellerini kilitli, elektronik şifreli veya elektronik kartı olarak da firmadan talep edebilirsiniz. Hırsızların açmakta zorlandığı hatta açmaktan vazgeçtiği tek ürün çelik kasalardır. Caydırıcılığı yüksek, ekonomik ve üst düzey güvenlikli bu kasalar raflı ve istediğiniz büyüklükte olabilmektedir.

Kale KK 400 Çelik Kasa

Kale KK 400 Çelik Kasa

Kasa dört farklı şifre seçeneğine sahiptir. Elektronik, anahtarlı, mekanik ve parmak izi şeklindedir. Birçok müşteri elektronik modelleri daha kullanılabilir olarak düşündüğü için tercih etmektedir. Kasa duvarlarında koruyucu beton kullandığı için delinmelerde kesinlikle etkilenmez. Gizli menteşe özelliği sayesinde dışarıdan görünmeyen menteşeleri vardır. Müdahale edilse dahi bu menteşeler sayesinde açılması imkânsızdır. 147 kilogram ağırlığında olan bu kasalar tek başına insan gücü ile hareket ettirilmez.

Kale KK 600 Çelik Kasa

Kale KK 600 Çelik Kasa

Kale markasının en güvenilir çelik kasa üretimi konusunda uzman olduğu bilinen bir gerçektir. Her türlü takınızı, paranızı ya da evrağınızı dert etmeden gönül rahatlığı ile bu kasalarda saklayabilirsiniz. Kale marka bu çelik kasanın ağırlığı 237 kilogramdır. Çelik kasanın 5 yıl, elektronik ekipmanın da 2 yıl garantili olması herhangi bir sorunda muhatap olacağınız tek firmanın kale olduğunu kanıtlar niteliktedir. Kapak kalınlığı 90 mm olan bu çelik kasalar güvenli bir malzeme olduğunu ilk bakışta göstermektedir. Yangına dayanıklı olması da tercih edilme sebeplerinin ilk başında gelmektedir.

Kale KK 800 Çelik Kasa 

Kale KK 800 Çelik Kasa

Kale çelik kasa modelleri arasında yer alan KK 800 620 kilogram olan bu çelik kasalar genellikle işletmelerin tercih ettiği bir modeldir. İki rafı sayesinde istediğiniz malzemenizi düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Dört yönde kilitlenebilen bu kasalar sınıfının en iyisidir. Kademeli gövdesi sayesinde ateşe karşı maksimum süre ile dayanıklılık gösteren bir üründür. İstenilen gövde rengine göre tasarlanan bu çelik kasalar özellikle daha büyük malzemeleriniz veya eşyalarınızı muhafaza etme konusunda mantıklıdır.

“Kale Çelik Kasa Modelleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın