Kale Çelik Kasa Fiyatları ve Modelleri

Kale Çelik Kasa Fiyatları ve Modelleri

Kale çelik kasa fiyatları genellikle sahip oldukları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Çelik kasaların boyutları, kalınlıkları ve mekanizmaların nasıl çalıştığına bağlı olarak fiyatlarında değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Çelik kasaların sahip olduğu kilit sistemleri de fiyatlarında oldukça etkili bir özellik olmaktadır. Her kasanın kilit sistemi de farklıdır. Bazıları manuel bir kilit sistemine sahipken bazıları da elektronik kilit sistemine sahiptir. Manuel sistemlere bakacak olursak, bu sistemlerin kilitleri genellikle anahtar ile açılmaktadır. Elektronik kilit sistemleri ise şifreleme yöntemiyle açılmaktadır. Bu yüzden anahtar ile açılan kilit sisteminin fiyatı ile elektronik kilit sistemi ile açılan kilit sisteminin fiyatı karşılaştırıldığında elektronik sisteme sahip olan mekanizmaların fiyatlarının daha yüksek olduğu bilinmektedir. Ayrıca, kasanın sahip olduğu kalınlığı, aydınlatması, garantisi, güvenlik sertifikası, yangın sertifikası, bloke durumu veya acil açma sistemi de fiyatlarda etkili olan özelliklerden bir kaçıdır. Örneğin, yangın sertifikasına sahip olan çelik kasalar sizler için oldukça önemli bir avantaj olarak düşünülmektedir. Çünkü yangının olduğu durumlarda çelik kasanızın sağlam olmasından dolayı dışarıdan gelebilecek zararlara karşı önlem oluşturmaktadır. Ayrıca, yangın esnasında kasanın içerinde olan değerli eşyalarınıza zarar gelmeyerek onların korunmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı bu gibi özelliklerin bulundurması sizin için oldukça avantajlı bir durumdur. Her kasa çeşidi için olan kale çelik kasa fiyatlarına resmi internet sitemiz üzerinden de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Kale çelik kasa fiyatları ve çeşitleri

Kale çelik kasalar hem evlerinizde kullanabileceğiniz hem de iş yerlerinizde kullanabileceğiniz şekilde birçok kasalara sahiptir. Dijital çelik kasa çeşitleri genel olarak her kullanım için uygun olan kale kasa çeşitlerindendir. Dijital olan bu tip kale kasa modelleri yarı otomatik, laptop tipi ve şifreli çelik kasa olarak birçok çeşitlerine sahiptir. Ayrıca, elektronik sisteme sahip olan kasa çeşitlerinin şifreleme sistemi ile dışarıdan hiçbir şekilde saldırıya uğraması söz konusu değildir. Çünkü, şifrenin tam yazılması ile karşı taraftan başkasının kasayı açması mümkün değildir. Kale kasa çelik fiyatları da bu özelliklere bağlı olarak değişim göstermektedir.

Küçük Kale çelik kasa fiyatları

Küçük boy olan çelik kale kasalar ayrıca laptop tip olarak bilinmektedir. Bu tür kasalar oldukça kullanışlı kasalardır. Boyutunun küçük olmasıyla da kasanızı saklamak istediğiniz yere kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Ayrıca, boyutunun küçük olmasının yanı sıra içerisinde de aydınlatma bulunmasıyla da küçük kale kasanız kullanıma oldukça uygundur. Bu tip kale çelik kasa fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde incelemek istiyorsanız resmi internet sitemiz üzerinden de bakabilirsiniz.

Yorum yapın