Ev Tipi Çelik Kasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Tipi Çelik Kasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her insanın saklamak istediği değerli eşyaları, bir miktar paraları veya kimseye göstermek istemediği yadigâr olan manevi eşyaları vardır. 03Ancak çelik kasaları almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç konu bulunmaktadır. İlk olarak kasanızı almadan önce ihtiyacınızı belirlemeli ve ona göre bir modele karar vererek uygun bir kasa seçmelisiniz. Bu yüzden saklamak istediğiniz eşyaları belirleyerek ona göre kasanın iç hacimlerini belirlemelisiniz. Dikkat etmeniz bir diğer konu ise kasanın yapıldığı malzemedir. En güvenilir kasa tipine bakacak olursak çelik kasalar en sağlam ve dayanıklı olanıdır. Bu yüzden kasa seçerken çelik şeklinde olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca, para kasaları güvenlik açısından birçok şifre özelliklerine sahip olmalıdır. Dokunmatik şifreye sahip, parmak iziyle şifreleme gibi özellikleri bulundurması sayesinde başkalarının kasanıza erişmesini engelleyebilmektedir. Son olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise alacağınız çelik kasanızın sertifikalı olmasıdır. Ayrıca çelik kasaların elektronik kilit sistemine sahip olmasıyla kasaların delinmelerini veya kesilmelerini engellemektedir. Bu yüzden seçeceğiniz çelik kasanın elektronik kilit sistemine de sahip olması da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almaktadır.

Ev tipi çelik kasa nasıl monte edilir?

Ev tipi çelik kasa monte edilirken monte etmek istediğiniz alanın sağlam ve dayanıklı olması oldukça önemli bir konudur. Bu yüzden monte edeceğiniz yeri seçerken dayanıklı olup olmamasına dikkat etmelisiniz. Kirişli veya beton şeklinde olan alanları seçerek çelik kasanızı monte etmeye başlayabilirsiniz. Montaj aparatı ile çelik kasanızı istediğiniz yere sabitledikten sonra kasa ile duvar arasında aparatı saklayabilmek amacıyla bir boşluk bırakılmalıdır. Ardından kasa iç kısmından montaj aparatına sabitlenerek montajlanmalıdır.

Ev tipi çelik kasa dayanıklığı

Her türlü oluşabilecek problemlere karşı ev tipi çelik kasa dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Çelikten üretilerek her türlü oluşabilecek hırsızlıklara veya darbelere karşı oldukça dayanıklı ve güvenilir bir kasadır. Ayrıca çelik kasalar üç ayrı sürgüye sahip olmasıyla değerli eşyalarınızı da birçok şeyden korumaktadırlar. Kasaların kullanıcıların kendi isteklerine bağlı olarak şifreleme özelliğine sahip olmasıyla hırsızlığa karşı oluşabilecek her türlü önlemler alınmıştır. Kısacası karşı taraftan gelebilecek her türlü darbelere karşı çelik kasalar oldukça dayanıklı üretilmektedir.

Yorum yapın