Çelik Para Kasası Fiyatları Ve Özellikleri

Çelik Para Kasası Fiyatları Ve Özellikleri

Çelik para kasası fiyatları çok çeşitlidir. Bu çeşitlerden hangisine sahip olacağınızın kararı öncelikle size ait olup, firmamızın önerilerini de dikkate almanızda yarar bulunmaktadır. İhtiyacınızı pek tabiki kendiniz daha iyi bilirsiniz. Ancak şu var ki ihtiyaç duyduğunuz ürünün özellikleri de satın alma konusunda size yön verecektir. Çelik para kasası fiyatları ve özellikleri arasında başta söylememiz gereken husus kapasite bakımından neye ihtiyacınız olduğu ile ilgilidir. Eğer küçük ve orta ölçekli bir işletmeniz var ise ve kıymetli evrak, nakit muhafazası için size yeterli bir boyut istiyorsanız Kale KK 800 Çelik kasa sizin için ideal ölçülerde olacaktır.  Hem elektronik kilit hem de anahtarlı kilit yapısı ile çok daha güvenilir olan kasanın yangın ihtimaline karşı da dayanıklı olması için kademeli bir gövdeye sahiptir. Kasa içerisinde bulunan çıkarılabilir raflar içleri doldurulduktan sonra pratik bir şekilde tekrar yerlerine konulabilir. Kasanın gövde ve kapak kısmında bulunan beton dolgu kesilme, delinme ve patlatılma durumlarına karşı da oldukça dayanıklıdır.

Çelik Para Kasası Fiyatları Ve Özellikleri

Çelik Para Kasası Fiyatları Ve Modelleri

Çelik para kasası fiyatları konumuza başlarken sadece küçük bir modeli sizlere anlattık. Bu modellerin yanı sıra kapasite olarak daha büyük olan, ev tipi KK 300,KK 400, KK 600 modelleri, duvar tipi KK 450, büyük işletmeler, holdingler için tasarlanmış daha büyük kapsamlı modeller arasında ise KK 1000, KK 1200, KK 1500, KK 1750, KK 1758, KK 2000 bulmanız mümkündür. Tüm modellerde ortak özellik olarak hırsıza karşı dayanıklılık, kasa duvarlarında mevcut olan beton malzeme, elektronik şifre ve anahtarlı kilittir. İhtiyaç duyduğunuz ürünün hangisi olduğuna karar verdikten sonra satın alma aşamasında gerekli destek tarafımızca sağlanacaktır.

Çelik Para Kasası Fiyatları Ve Özellikleri

Çelik Para Kasası Fiyatları Neye Göre Değişiyor

Çelik para kasası fiyatları birbirinden farklıdır. Fiyatları belirleyen unsurların başında özellikler ve bu özellikler ile birlikte farklı modellere sahip olmaları gelmektedir. Sonuçta her bir modelin kapasitesi farklıdır. Bir ev tipi çelik kasa ile holding için kullanılacak büyük kapasiteli çelik kasanın fiyatının aynı olamayacağını tahmin edersiniz. Her şeyden önce kaliteden ödün vermeyen bir markayı temsil ediyor olan çelik kasalarımızın fiyatlarında etkili olan ana unsurun markanın kalitesi olduğunu da unutmamak gerekmektedir. Belki de aynı özelliklere sahip başka bir markayı daha düşük fiyatlarla bulabilirsiniz. Ancak kalitesinin aynı olamayacağını, kasa iç aksamında kullanılan malzemelerin daha dayanıksız olabileceği gibi durumlardan da fiyatların etkilendiğini unutmamalısınız.

 

 

 

Yorum yapın