Çelik Kasa Fiyatları

Çelik Kasa Fiyatları

Günümüzde her evin veya iş yerinin ihtiyaç duyduğu değerli evrak ve eşyaları muhafaza edebilecek çelik kasa ihtiyacı mutlaka vardır. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun çelik kasa fiyatları için  çelik kasa modelleri arasında bir çok seçenek bulunduğunu belirtmek isteriz. Kasalar kendi aralarında bir çok kategoriye bölünmektedir. Şifreli çelik kasa, anahtarlı çelik kasa, küçük çelik kasa gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. Sizler kendi ihtiyacınıza uygun çelik kasa modelini belirleyip araştırma, satın alma sürecine başlayabilirsiniz.

Çelik kasa fiyatları 230 TL’den başlayarak 20.000 TL’ye kadar devam etmekte olup özel üretim istenirse daha fazla olabilmektedir. Çelik kasa alırken asla fiyatına bakmaksızın hareket etmelisiniz. İhtiyacınızı karşılayacak, değerlerinizi güvende tutacak bir kasa bulup satın almalısınız. Piyasada bulunan kalitesiz, hırsızlık girişimlerine dayanıksız çelik kasalardan uzak durmalısınız. Ülkemizde yaşanan hırsızlık girişimlerini incelediğiniz zaman hangi tür kasaların açıldığını, patlatıldığını görmüş olacaksınız.

Kasanın Kalitesiz Olduğunuz Nasıl Anlarsınız?

Kasa alırken o kasanın kalitesiz olduğunu şu şekilde anlayabilirsiniz; Bir kasanın gövdesinde ve kapağında kullanılması gereken beton ve güçlendirilmiş çeliktir. Gövdesinde beton bulunmayan kasalar genellikle kum, ıslak deniz kumu, mermer tozu dur. Bu kasaların ağırlıkları kum ile sağlandığı için ağırlıkları sizi yanıltmasın. Gövdesinde ve kapağında kum bulunan kasalar hırsızlık girişimlerine karşı hiç bir mukavemet göstermemektedir. Delici ve kesici aletlerle çok kolay bir şekilde açılabilmekte bu süre yaklaşık 3 ila 5 dakika arasında kolaylıkla açılabilen kasalar dır.

Kasanın Kalitesiz Olduğunuz Nasıl Anlarsınız

Diğer bir önemli konu ise kasa üzerinde kullanılan kilitleme sistemidir. Satın alacağınız kasanın üzerinde kullanılan anahtar kilit veya elektronik şifrenin mekanizması sertifikalı olması gerekmektedir. Sertifikası olmayan her yerde kolaylıkla satılan bir kilitleme mekanizması hırsızlar tarafından çabucak açılabilmektedir. Alacağınız kasanın kilit mekanizmasının sertifikasını mutlaka isteyiniz. Sertifikası bulunmayan kasalardan ise uzak durmalısınız.

Alınması Gereken Çelik Kasa Hangileridir?

Almanız gereken çelik kasa öncelikle beton kullanılmış ve gövde, kapağında güçlendirilmiş çelikler bulunan kasalar olmalıdır. Gövde ve kapağında güçlendirilmiş çelikler, c/30 beton bulunan kasalar hırsızlar tarafından zor açılan kasalar dır. Bizim her zaman bizi arayan müşterilerimize sertifikası bulunan kasaları öneriyoruz. Bünyemizde bulunan sertifikalı kasalar ise alıcılarına güven vaat ediyor.

Güvenlik Sertifikalı Kasalar

Güvenlik sertifikalı kasalar Avrupa üretimi olup, sertifikaları ise ECB-S firması tarafından belli testlere tabii tutularak verilmektedir. Güvenlik sertifikası bulunan kasalar hırsızlar tarafından açılamayacak kasalar dır. Portföyümüzde bulunan kasalar güvenlik sertifikalı olup müşterilerimize sertifikaları ile birlikte verilmektedir. Ayrıca kasaların üzerinde kullanılan kilit ve elektronik şifreleme mekanizmaları da güvenlik sertifikalı olmaktadır. Güvenlik sertifikalı çelik kasa fiyatları ise 800 TL’den başlamaktadır.

Yangın Sertifikalı Kasalar

Yangın esnasında değerli evraklarınızı ve eşyalarınızı yangına karşı korumak istiyorsanız mutlaka yangın sertifikası bulunan kasaları tercih etmelisiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında yangına 30 dakika ve 1 saat boyunca 1000° sıcaklığa karşı dayanabilen kasalar bulunmaktadır.

 

 

“Çelik Kasa Fiyatları” üzerine 2 yorum

  1. Birinci resimde bulunan çelik kasanın ağırlığı kaç kg öğrenebilir miyim? Çok acayip bir şeye benziyor.

Yorum yapın