Çelik Kasa Almak İçin 5 Neden

Çelik Kasa Almak İçin 5 Neden

Çelik Kasa Almak İçin 5 Neden

Çelik kasa almak için 5 neden? Değerli eşyalarınızı en güvenli çelik kasalarda saklayabilirsiniz. Darbelerden etkilenmeyen kolay kolay açılamayan bu kasalar hırsızlar için caydırıcı bir üründür. Gayrimenkulünüzün tapusu, önemli evraklarınız, paralarınız, takılarınız en rahat çelik kasarlarda muhafaza edilir. Günümüzde çelik kasalara verilen önem ve güvenlik tedbirleri bir hayli artmış vaziyettedir. Gerek evinizde gerekse ofisinizde kolaylıkla bir köşeye koyabileceğiniz bu kasalar çok fazla yer bile kaplamaz.

Güvenlik Açısından İkna Edicidir

Piyasada birçok çelik kasa modelleri vardır. Müşterilerinin isteklerini karşılayabilecek bu çelik kasalar güvenlik açısından en üst seviyededir. Darbeden ve yangından etkilenmeyen bu kasaların ağırlığı da bir hayli fazladır. 10 kg ile 90 kg arasında olan bu çelik kasalar her eşyanızı saklayabileceğiniz bir üründür.

Şifresini Sizden Başka Kimse Bilmez

Elektronik şifreli olan çelik kasalar hırsızların açamadığı tek üründür. Saklamanız gereken evraklarınızı veya mücevheratlarınızı bu kasalarda dilediğiniz kadar saklayabilirsiniz. Şifrenin 3 kez hatalı girilmesi durumda şifre 3-9 dakikalığına bloke durumuna girmektedir. Yanlış şifreyi girdikten sonra asıl şifrenizi hatırladığınızda karışık kendi şifrenizde dahil giriş yaparak açabilirsiniz. Bu özellikleri sadece sizin biliyor olmanız da kendinizi güvende hissetmeniz açısından iyidir.

Kasa Kiralamak Yerine Kasa Almak Daha Ucuzdur

Günümüzde özellikle bankalar bu gibi değerli eşyalarınızı saklayabilmeniz için kasa hizmeti vermektedir. Kasa kiralamak yerine ev tipi çelik kasa almanız daha mantıklıdır. Dilediğiniz zaman önemli eşyalarınıza ihtiyacınız olduğunda çelik kasayı açıp işinizi görebilirsiniz. Sürekli bankaya gidip gelmek belli bir zaman sonunda sizi bezdireceğinden çelik kasa almak daha iyidir.

Yangından Etkilenmeyen Bir Üründür.

600 derecelik yangında dahi 2 saat boyunca en ufak yara almayan bu kasalar güvenlik boyutunda karar vermenizi kolaylaştırmaktadır. Yangın dışında depreme de dayanıklı olan çelik kasalar en kırıcı malzeme ile içini açmaya çalışsanız dahi açılmaz. Menteşe kısımlarından sabitleyici mimler olduğu için açılması mümkün değildir.

İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilen Rafları Vardır

Eğer ki birden fazla ofis evraklarınızı saklamak istiyorsanız tek kapılı fakat içi raflı çelik kasaları tercih edebilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz çelik kasalar günümüzde ailelerin ofis sahiplerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Yorum yapın