Açılamayan Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa

Açılamayan Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa

Açılamayan yüksek güvenlikli çelik kasa kapakları beton dolgudan yapılmaktadır. Yüksek güvenlikli çelik kasaların kilit yeri, kesilmeye ve delinmeye karşı yüksek düzeyde güçlü üretilmektedir. Açılamayan yüksek güvenlikli çelik kasaların üretimine yönelik kalite ve standartların daha fazla geliştirildiği görülmektedir. Teknolojinin yardımıyla geliştirilen kalite ve standartlar sayesinde yüksek güvenlikli kasalar, piyasada yerini almaktadır.

Firmamızın en güvenilir markalarından olan Kale Çelik Kasa, Set Çelik Kasa, Nato Safe Kasa, Yale Güvenlik Sertifikalı Çelik Kasa ve Valberg Güvenlik Sertifikalı Çelik Kasa ile değerli eşyalarınızın garantörlüğünü üstlenmekteyiz. Sektöründe öncü çelik kasa markaları ulusal ve uluslararası kalite standartlarda üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile müşteri potansiyeliyle rakiplerinin çok ilerisinde yer almaktadır.

Açılamayan yüksek güvenlikli çelik kasa, dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikelere karşı koruma altına alınmıştır. Kurşungeçirmez, levye, maymuncuk, matkap, kriko, oksijen kaynağı ve elektrikli testere gibi teknolojik cihazların saldırısına karşı da büyük ölçüde dayanıklılık göstermektedir. Yangın, sel ve deprem gibi doğal afetlerin oluşturabileceği hasarlara karşı da önlemler alınarak üretilmektedir. Isı ve su geçirmez özelliği ile üst düzey koruma kalkanı oluşturulmuştur.

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasalar Hırsızlar Tarafından Açılamıyor

Hırsızlar, çelik kasalar üzerine sürekli yeni teknikler geliştirmektedir. Hırsızların geliştirdiği tekniklere karşı açılamayan yüksek güvenlikli kasalar icat edilmektedir. Açılamayan yüksek güvenlikli çelik kasalarda; motorlu elektronik kontrollü kilitleme milleri, çift taraflı manuel kilitleme mekanizması, hareketli millerle kilitleme gibi pek çok yöntem ile kilit sistemleri geliştirilmiştir. Motorlu Sürgülü Kasa, Motorlu Şarjlı Laptop Kasası, LCD Dijital Ekran ve Elektronik Şifreli Çelik Kasa sistemleri ile güvenlik seviyesi artırılmaktadır. Yüksek güvenlikli çelik kasaların üretiminde kullanılan özel çelik ve kromlar sayesinde hırsızların açamayacağı şekilde tasarlanmaktadır. Beton kullanılarak üretilen açılamayan yüksek güvenlikli çelik kasalar daha ağır olarak piyasada yerini almaktadır.

Ev Tipi Kasalar, Ofis Tipi Kasalar, Ticari Çelik Kasalar, Evrak Kasaları, Laptop Çelik Kasalar, Sertifikalı Kasalar, Otel Kasaları, Şifreli Kasa seçenekleriyle sektörün lider markaları, firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Açılamayan yüksek güvenlikli çelik kasa üretimini sağlayan öncü markalar ile Türkiye’nin en güvenilir kasa firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yorum yapın